Ittervoort
Lifting service to a higher level !  
volg ons op Twitter volg ons op Facebook
Contactinformatie
 
 

VA keur

Erkend VA keurend bedrijf

 

 



 





Ittervoort

Afrikastraat 1 - 6014 CG  ITTERVOORT
Tel. 0475 - 56 59 00
Fax. 0475 - 56 66 56
info@lima-group.nl
KVK nummer Ittervoort: 13036510

     
Guido Jaspars: gjaspars@lima-group.nl Directeur / Verhuur
Wil Lenaards wlenaards@lima-group.nl Bedrijfsleider / Planning / Magazijn
Frank Bloem fbloem@lima-group.nl Werkplaats / Planning
Yvonne Ramakers: yramakers@lima-group.nl Administratie
Gerry van de Port gvdport@lima-group.nl Financiële administratie
John van Olderen: jvolderen@lima-group.nl Verkoop
Adrie van de Voort avdvoort@lima-group.nl Verkoop
     
 
Budel

't Inne 20 - 6021 DA  BUDEL
Tel. 0495 - 49 37 25
Fax. 0495 - 49 41 55
info@lima-group.nl 
KVK nummer Budel: 17056622

Budel
     
Roy Scheepers: rscheepers@lima-group.nl Directeur / Verhuur
Frank Gubbels: fgubbels@lima-group.nl Service / Planning / Magazijn
Hans van der Loop: hvdloop@lima-group.nl Verkoop
Karlijn Gielis-Haex: kgielis@lima-group.nl Administratie
     
 
Waalwijk

Sluisweg 21 - 5145PE  WAALWIJK
Tel. 088 - 54 62 000
Fax. 088 - 54 62 015
info@lima-group.nl
KVK nummer Waalwijk: 141 177 74

Waalwijk
     
Paul Scheepers: pscheepers@lima-group.nl Directeur / Planning / Verhuur
Kees Tanis ktanis@lima-group.nl Verkoop
Ursula Ilmer-Weijers uilmer@lima-group.nl Administratie
Bert van der Schans bvdschans@lima-group.nl Magazijn
     
 

Ittervoort
Afrikastraat 1
6014 CG Ittervoort
0475-56 59 00
Budel
't Inne 20
6021 DA Budel
0495-49 37 25
Waalwijk
Sluisweg 21
5145 PE Waalwijk
088-54 62 000
 
 
Mitsubishi
Merlo
Aisle-Master
Fimap
Omm
Vegotech
© LIMA INTERN TRANSPORT Bitbloxx webdesign